... ...
X
Formu Doldurun

Detaylı Bilgi İçin Sizi Arayalım!

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca gerçekleştirilen ilgili Bilgilendirme'yi okudum. Kişisel verilerimin Bilgilendirme'de belirtilen kapsamda işlenmesini kabul ederim.
Fortis Sinanlı’nın tüm duyurularını almak istiyorum.
...
444 9 550

AYRICALIKLARLA DOLU
BİR YAŞAM

Karma yaşam konseptinin sunduğu avantajlar ile sosyal hayatınız hiç bu kadar renkli, eğlenceli ve dolu dolu olmamıştı. Açık ve kapalı yüzme havuzları, kafeler, restoranlar ve hobilerinizi geliştirebileceğiniz alanlar… Kısacası hayatınıza keyif katacak her şey Fortis Sinanlı’nın içinde…

...
...

HAVUZ KEYFİ
EVİNİZİN ALTINDA

Fortis Sinanlı’da form tutmak ve spor yapmak istiyorsanız yaz - kış demeden açık ve kapalı yüzme havuzlarından faydalanabilirsiniz. Belki de havuz kenarında kitabınızı okumak, sizin için en iyi dinlenme yolu olacak.

SPOR SALONUNUZ
YANI BAŞINIZDA

Günün yorgunluğunu atmak ya da kondisyonunuzu artırmak modern yaşamın en önemli ihtiyaçları haline geldi. Artık uzağa gitmenize gerek yok, Fortis Sinanlı’da spor salonunuz yanı başınızda.

...
...

YENİ YAŞAM,
YENİ STANDARTLAR

Fortis Sinanlı’da, hayatınızı kolaylaştıracak akıllı ev sistemleri, güvenliğinizin en üst düzeyde tutulduğu teknolojik sistemler ve ‘Concierge’ hizmeti evinizin standartları arasında.

Rahat ve geniş otoparkınız, VIP hizmetleri ile Fortis Sinanlı’da yaşam, alışkanlıklarınızı ve hayatınızdaki beklentileri bir üst sınıra taşıyacak.