... ...
X
Formu Doldurun

Detaylı Bilgi İçin Sizi Arayalım!

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca gerçekleştirilen ilgili Bilgilendirme'yi okudum. Kişisel verilerimin Bilgilendirme'de belirtilen kapsamda işlenmesini kabul ederim.
Fortis Sinanlı’nın tüm duyurularını almak istiyorum.
...
444 9 550

Ferman Sinanlı tarafından 1952 yılında kurulan Sinanlı Group’un gelişim hikayesi; girişimci ruhun ve cesaretli adımların, nasıl büyük başarılara dönüştüğünün öyküsüdür. Sinanlı Yapı, Türkiye’de kurulduğu ilk günden beri dünya standartlarını yakalayan bir vizyonla inşaat, telekomünikasyon, havacılık, gıda, tarım sektörlerinde faaliyetlerini yürütmektedir.
Her zaman doğru teknolojiler kullanma anlayışını ve iş prensiplerini geleceğe taşıyarak, güvenilir ve aranılır şirket olma niteliğini sürekli kılmıştır.

Sinanlı Group’un önemli iştiraklerinden biri olan ve 1997 yılından beri uydu haberleşme sistemleri üzerine servis hizmeti veren Mobilkom, faaliyetleriyle haberleşme alanında Türkiye’nin en önemli şirketlerinden biri konumuna yükseldi.

Sinanlı Group, modern tarımcılık alanında da yüksek üretim kapasitesiyle Türkiye’ye hizmet vererek faaliyet alanını genişletti. Bugün Güneydoğu Anadolu Bölgesinde 60 bin dönüm üzerinde gerçekleştirilen modern tarım faaliyetleri, Türkiye tarım üretiminin önemli bir kısmını oluşturmaktadır.

Adım attığı her sektörde zirveyi hedefleyen Sinanlı Group; Türkiye ekonomisine büyük katkılar sağlamak amacıyla, yenilikçi ve sürekli başarı odaklı çalışmalarına devam etmektedir.


Detaylı bilgi için tıklayınız...

Şirket temelleri 1978 yılında atılmış olan Yiğit İDK Group, inşaat sektörü başta olmak üzere tarım, gıda ve sağlık sektörlerinde de faaliyetlerini sürdürmektedir. Türkiye çapında modern yaşam alanları, fabrikalar ve hastane tesisleri inşaa etmiş ve kalitesinden ödün vermeden çalışmalarını devam ettirmektedir.

Yiğit İDK Group, 1994 yılında Malatya Et Balık Kurumu’nu özelleştirmeden satın alarak modern bir tesisle et üretimi faaliyetine devam etmektedir.2010 yılında bölgenin en kapsamlı özel sektör yatırımını tamamlayan firma, Elazığ’da yüksek kalite standartları ile hastane inşa etmiş, Medical Park’ın işletmeciliğinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

İstanbul’un gözde ve yatırımcısına hızlı geri dönüş sağlayan lokasyonlarına proje yapmak hedefinde olan grup, Basın Ekspres yolu üzerindeki en prestijli, en çok kazandıran proje olan Fortis İstanbul’u inşa etmiş ve teslimlerine de başlamıştır.

Misyonu; güvenliğin, konforun, kalitenin ve estetiğin bir arada bulunduğu konutlar ve yapılar üretmek, yeşilin ve doğanın olabildiğince korunduğu yaşam alanları oluşturmak. Kuşaklar boyu kullanacak inşaatlarında müşterilerinin memnuniyetini en üst seviyede sağlamaktır.
Detaylı bilgi için tıklayınız...